O nas

PCG Academia to 100-osobowy, doświadczony Zespół profesjonalistów specjalizujący się w usługach informatycznych dla uczelni. O przewadze konkurencyjnej PCG Academia decydują: kompleksowość naszej oferty, stale rozwijana, międzynarodowa sieć partnerów produktowych oraz potencjał biznesowy grupy kapitałowej, której właścicielem jest Public Consulting Group z Bostonu.

O PCG Academia

Marki PCG Academia

logo educloud

Oferujemy Educloud, ekosystem nowoczesnych narzędzi IT dla uczelni skoncentrowanych na Studencie i jego potrzebach.

WIĘCEJ  
logo lumen

Jesteśmy pomysłodawcą i głównym organizatorem międzynarodowego konkursu i konferencji dla liderów zarządzania uczelnią LUMEN.

WIĘCEJ  

Grupa Kapitałowa PCG

logo public consulitng group

Stanowimy integralną cześć Public Consulting Group, globalnej firmy doradczej z Bostonu, która od ponad 30 lat świadczy usługi doradcze i informatyczne dla klientów z sektora edukacji, zdrowia i opieki społecznej.

WIĘCEJ  
logo librus

Jesteśmy spółką-siostrą firmy LIBRUS. Razem stanowimy największą grupę kapitałową w Polsce dostarczającą systemy do zarządzania do instytucji edukacyjnych wszystkich szczebli – od szkół podstawowych po szkoły wyższe.

WIĘCEJ  

Partnerzy Produktowi

logo blackboard

Jesteśmy wyłącznym partnerem handlowym firmy Blackboard w Polsce, odpowiedzialnym za dostarczanie rozwiązań wspierających kształcenie na odległość w szkołach wyższych tj. Learn Ultra, Open LMS, Collaborate czy Ally.

WIĘCEJ  
logo inspera

Jesteśmy wyłącznym partnerem handlowym firmy Inspera w Polsce, odpowiedzialnym za dostarczanie rozwiązań wspierających bezpieczne, elektroniczne egzaminowanie studentów szkół wyższych.

WIĘCEJ  
logo veriori

Jesteśmy wyłącznym partnerem handlowym firmy Veriori w Polsce, odpowiedzialnym za dostarczanie rozwiązań wspierających autentykację dyplomów i certyfikatów uczelnianych z wykorzystaniem technologii Blockchain.

WIĘCEJ  
logo microsoft

Jesteśmy partnerem firmy Microsoft w zakresie dostarczania usług analitycznych i raportowych dla uczelni opartych o technologię Power BI. Ponadto technologie Microsoftu zasilają nasze flagowe produkty takie jak PCG Dziekanat.

WIĘCEJ  

Partnerzy Merytoryczni

logo fundacja rektorow polskich

Jesteśmy partnerem strategicznym Fundacji Rektorów Polskich w zakresie wspólnych działań badawczych, wydawniczych, szkoleniowych i ewaluacyjnych mających na celu rozwój i wsparcie sektora szkolnictwa wyższego w Polsce.

WIĘCEJ  

Zarząd

Łukasz Nowak

Wiceprezes Zarządu PCG Academia

Posiada blisko 15 lat doświadczenia w dostarczaniu usług IT dla sektora publicznego. Z firmą Public Consulting Group związany od 2008 roku. W latach 2008-2010 zrealizował dwuletni program menedżerski w siedzibie głównej PCG w Bostonie. Koordynował i uczestniczył w licznych projektach doradczych, szkoleniowych i informatycznych realizowanych na zlecenie samorządów i instytucji z sektora edukacji w Polsce i w USA. Zainicjował współpracę instytucjonalną i akwizycję firmy Partners in Progress. Koordynuje i rozwija współpracę PCG Academia z partnerami handlowymi i strategicznymi. Studiował w Clark University pod Bostonem (Business Communication), w Szkole Głównej Handlowej (Zarządzanie IT), na Uniwersytecie Łódzkim (Zarządzanie oświatą) oraz w Społecznej Akademii Nauk (Filologia angielska). Posiada certyfikacje m.in. Project Management Professional (PMP) oraz Agile Certified Practitioner (PMI-ACP) nadawane przez międzynarodowy Instytut Zarządzania PMI. Jest aktywnym członkiem warszawskich oddziałów PMI oraz ISACA.

ROZWIŃ   
Grant Blair

Członek Zarządu PCG Academia

Grant Blair kieruje usługami doradczymi PCG w zakresie edukacji. W ciągu ostatnich dziesięciu lat współpracował z setkami okręgów szkolnych w Stanach Zjednoczonych w zakresie technologii informatycznych, danych, operacji i inicjatyw finansowych. Pełnił funkcje dyrektora projektów PCG dotyczących wdrożeń technologii informacyjnych na dużą skalę w okręgach szkolnych, w tym w School District of Philadelphia; Zarząd Szkoły Broward County Florida; Charlotte-Mecklenburg Schools; i w publicznych szkołach w Minneapolis. Nadzorował także rozpoczęcie wdrażania przez PCG ogólnopaństwowego systemu informacji dla studentów w Stanach Zjednoczonych i systemu zarządzania szkoleniami specjalnymi EasyGo™ PCG w Tennessee. Posiada licencjat z Harvard University oraz tytuł MBA na University of North Carolina.

ROZWIŃ  

Kariera

Praca w PCG Academia

Praca w PCG Academia to stabilność finansowa i organizacyjna, której gwarantem jest międzynarodowy inwestor o ugruntowanej pozycji na rynku (Public Consulting Group), połączona z elastycznością niewielkiej, zwinnie zarządzanej i innowacyjnej firmy. Od naszych pracowników wymagamy zaangażowania, inicjatywy i realnego wpływu na kształtowanie strategii i kierunku, w którym rozwija się nasza firma. W zamian oferujemy możliwości rozwoju w ramach różnorodnych ścieżek zawodowych i projektów (również międzynarodowych), a także atrakcyjny pakiet socjalny i elastyczną organizację czasu pracy.

Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
Lektorat z języka angielskiego
Pakiet multisportowy
Elastyczna organizacja czasu pracy

Otwarte rekrutacje

Analityk Biznesowy
Administrator IT
Lead QA Analyst
Programista
Specjalista ds. wdrożeń
Specjalista ds. serwisu
IT Implementation Specialist
Młodszy Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy prowadzimy stałą, otwartą rekrutację na stanowiska: programista (.NET i C#), wdrożeniowiec, oraz tester aplikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani pracą w PCG Academia zachęcamy do przesłania swojego CV na adres: rekrutacja@pcgacademia.pl

FORMULARZ REKRUTACJA

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.