Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informuję, iż firma doradczo-technologiczna PCG Academia, w bliskiej współpracy z Fundacją Rektorów Polskich organizuje drugą edycję konkursu na najlepiej zarządzane projekty i przedsięwzięcia w sektorze uczelnianym: Leaders in University Management – LUMEN 2017.

Konkurs jest kontynuacją inicjatywy zapoczątkowanej w 2015 roku przez PCG i Fundację Edukacyjną „Perspektywy” i ma na celu identyfikację najlepszych praktyk związanych z profesjonalnym zarządzaniem szkolnictwem wyższym. LUMEN to również konferencja gromadząca rokrocznie kilkuset liderów zarządzania uczelniami z Polski i z zagranicy oraz dedykowany portal internetowy.

Nowa odsłona Konkursu LUMEN, to efekt prac powołanej przez PCG Kapituły Konkursu złożonej z wybitnych praktyków zarządzania oraz zaproszonych do projektu partnerów instytucjonalnych: firmy Pearson Central Europe, dziennika Rzeczpospolita oraz programu Santander Universidades realizowanego przez Bank Zachodni WBK.

Decyzją Kapituły zgłoszenia do Konkursu LUMEN 2017 będą przyjmowane w okresie od 3 kwietnia do 30 czerwca br. w trzech, równorzędnych Kategoriach:

  • Realizacja projektów i przedsięwzięć w ramach wdrażania strategii rozwoju uczelni;
  • Innowacyjne metody zarządzania w obszarach kształcenia, badań naukowych i organizacji uczelni;
  • Kształtowanie relacji z interesariuszami uczelni: ze studentami, pracodawcami, partnerami naukowymi, społecznością lokalną.

Szczegółowe zasady nadsyłania wniosków oraz harmonogram Konkursu określa uchwalony przez Kapitułę Regulamin, który dostępny jest za pośrednictwem strony: www.lumen.edu.pl

Zapraszam Państwa do zapoznania się z zasadami Konkursu oraz do identyfikacji najlepiej realizowanych projektów w Państwa uczelniach. Zwycięzców Konkursu ogłosimy podczas uroczystej Gali będącej częścią konferencji LUMEN, organizowanej na koniec listopada w Warszawie.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu z Biurem Projektu LUMEN pod numerem telefonu: (22) 53 53 712 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Piotr Dmochowski-Lipski
Prezes Zarządu PCG Polska Sp. z o.o.
Członek Zarządu PCG Academia Sp. z o.o.

 

Do pobrania:

Ulotka Konkursu LUMEN 2017

Regulamin Konkursu LUMEN 2017

 

Organizator:

PCG Academia

Partner merytoryczny:

FRP

 

Partnerzy kategorii konkursowych:

Rzeczpospolita

Pearson

 

Santander Bank Zachodni WBK